Blachy cynkowo-tytanowe tytan-cynk

Blacha cynkowo-tytanowa jest bardzo trwała i to nie jedyna jej zaleta. Blacha nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych ani pielęgnacyjnych. Wystarczy ją od czasu do czasu umyć wodą i oczyścić z kurzu. Surowcem do produkcji tego typu pokryć dachowych jest blacha o gęstości około 7,2 g/cm3, będąca stopem oczyszczanego elektrolitycznie cynku (cz...

Blacha cynkowo-tytanowa jest bardzo trwała i to nie jedyna jej zaleta. Blacha nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych ani pielęgnacyjnych. Wystarczy ją od czasu do czasu umyć wodą i oczyścić z kurzu. Surowcem do produkcji tego typu pokryć dachowych jest blacha o gęstości około 7,2 g/cm3, będąca stopem oczyszczanego elektrolitycznie cynku (czystość 99,995%) oraz precyzyjnie dobranych proporcji miedzi i tytanu. Surowiec jest w jednym cyklu technologicznym topiony, odlewany i nawijany na rolki.

Więcej

Blachy cynkowo-tytanowe tytan-cynk Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Kolorystyczne warianty powierzchni RHEINZINK COLOR LINE otwierają przed Państwem nieograniczone możliwości kształtowania dachów, elewacji i detali architektonicznych. Powierzchnie RHEINZINK COLOR LINE są obecnie dostępne w kolorze niebieskim, czerwonym, zielonym, złotym, różowym.

 • Blachy RHEINZINK-PROTECT LINE blaugrau oraz schiefergrau są na trwałe zabezpieczone przed zabrudzeniami, zachowując jednocześnie oryginalny wygląd patyny.

 • Linia klasycznie patynowanych powierzchni. Z upływem czasu gołowalcowana powierzchnia blachy prePATINA walzbank nabiera naturalnej patyny.Pozostałe patynowane powierzchnie prePATINA prezentują się już od pierwszego dnia użytkowania w typowych dla cynku odcieniach.

 • PATYNOWANA – o matowej, jasnoszarej powierzchni z patyną uzyskaną w wyniku reakcji chemicznej w procesie technologicznym.Aby uniknąć etapu przejściowego, czyli naturalnego tworzenia patyny, zaleca się na eksponowane detale (fasady) stosowanie blachy patynowanej fabrycznie.

  25,22 zł
 • Blacha cynkowo-tytanowa produkowana jest w oparciu o normę PN-EN 988, w dwóch odmianach, różniących się jedynie wykończeniem powierzchni zewnętrznej: NATURALNA (gołowalcowana) – o metalicznej i błyszczącej powierzchni, która z czasem nabierze jasnoszarej matowej patyny w wyniku oddziaływania czynników atmosferycznych.

  21,53 zł
 • elZinc Rainbow®: nowy świat kolorów dla realizacji cynkiem jakiegokolwiek z marzeń.elZinc opracowuje nową gamę patynowanych, pod znakiem elZinc Rainbow®, który odmienia się na różne kolory: czerwony, niebieski, zielony y czarny .Otrzymuje się go poprzez pigmenty ze specjalną ochroną przed korozją.  

 • elZinc Slate® to cynk matowego szarego koloru bardzo podobnego  do patyny jaki stwarza el zinc naturalny. Stosowany jest jako pokrycia i elewacje lub poddasze  gdzie patyna tworzy się później. elZinc Slate jest doceniany również przy robotach rechabilitacyjnych jako że jego kolor początkowy pozwala na kombinacje z cynkiem wcześniej zastosowanym.

 • elZinc Natural swoje istnienie rozpoczyna od metalicznego szarego koloru.Naturalna patyna która pokrywa go po wystawieniu na wolne powietrze, osłania i dostarcza wyjątkową odporność na korozję nadając mu jednocześnie jego określony kolor (przypominający szary).

 • Nowa patyna PIGMENTO jest uzyskiwana poprzez dodanie mineralnych pigmentów do procesu patynacji blachy QUARTZ-ZINC.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów