Informacja

Elementy balustrad

W naszej ofercie znajdują się gotowe słupki do balustrad, elementy górne jak i dolne słupka. W naszym sklepie znajdują się również zakończenia słupków takie jak kule mosiężne lub z stali nierdzewnej, czy też zaślepki wypukłe, soczewkowe, wbijane. Oraz wiele innych jak zakończenia pochwytu, podpory podchwytu, mocowania, kryzy, rozety maskujące, u...

W naszej ofercie znajdują się gotowe słupki do balustrad, elementy górne jak i dolne słupka. W naszym sklepie znajdują się również zakończenia słupków takie jak kule mosiężne lub z stali nierdzewnej, czy też zaślepki wypukłe, soczewkowe, wbijane. Oraz wiele innych jak zakończenia pochwytu, podpory podchwytu, mocowania, kryzy, rozety maskujące, uchwyty przelotowe dla pręta i profili, uchwyty do szkła.

Balustrady ażurowe lub pełne zabezpieczenie (ogrodzenie) schodów, tarasów, balkonów, dachów, wiaduktów, mostów itp., montowane zazwyczaj na krawędzi zabezpieczanego elementu i pełniące jednocześnie funkcję ozdobną. Balustrada może być również ażurową przegrodą pomiędzy pomieszczeniami (np. w kościołach oddziela prezbiterium od nawy).

Tarnów, ul. Wita Stwosza 18

Więcej

Elementy balustrad Jest 164 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów